Hakkımızda


Göksal Güvenlik olarak siz değerli müşterilerimize;

İhtiyaçlarınızın yerinde ve zamanında karşılanması, daima kalite, hizmet, zamanında teslim, zamanında müdahale, gerekli ve yeterli teknik çözümler, “Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Göksal Güvenlik, gösterdiğiniz ve göstereceğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.” sözü veriyoruz.

Vizyon & Misyon


Vizyonumuz

Kaliteli ve sağlıklı yaşam için, fark yaratan ürünleri ile sektörüne yön veren bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Güvenlikten ödün vermeden hizmet anlayışımızla, eğlenceli ve sağlıklı sosyal yaşam için toplum ihtiyaçlarından bir adım önde olmak.

Teknik Servis


Konusunda uzman teknik ekibimiz ile Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında teknik servis hizmetinin ve müşteri ihtiyacının zamanında sağlanması taahhütü vermekteyiz.

Ayrıca sistemlerin yıllık, aylık ve ekstra bakımları, tesis/sistem kontrollerinin gözden geçirilmesi hizmetlerini de vermekteyiz. Türkiye'nin hemen her ilinde kurulum – montaj tamir, bakım ve yenileme gibi hizmetleri için yetkili ve konularında uzman personellerimiz bulunmaktadır.

Yeni aldığınız ürünlerin kurulum ve montajını yaptırabileceğiniz uzman ekiplere kolayca ulaşabilir, kamera ve kayıt cihazları konusunda servis hizmeti alabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?